Zostań liderem na Politechnice Łódzkiej

Masz pomysł na ciekawe wydarzenie? Chcesz założyć organizację studencką i prowadzić jej działania, tak aby dowiedziały się o nich setki osób? Weź udział w bezpłatnym projekcie Akademicka Szkoła Liderów. Dowiesz się, jak skutecznie prowadzić działalność studencką i udoskonalisz  swoje umiejętności liderskie.

Akademicka Szkoła Liderów to projekt Fundacji Politechniki Łódzkiej, aktywizujący młodych ludzi do działalności społecznej i studenckiej. W projekcie mogą wziąć udział zarówno studenci Politechniki Łódzkiej, jak i absolwenci szkół średnich, którzy w tym roku rozpoczną studia na naszej uczelni.

W ramach projektu odbędzie się 5-dniowy wyjazd szkoleniowy w dniach 9-13 września 2019 r. Szkolenia obejmą tematy związane z:

•  realizacją projektów,

•  doskonaleniem umiejętności liderskich,

•  pozyskiwaniem środków zewnętrznych,

•  promocją wydarzeń,

•  działalnością organizacji studenckich,

•  organizacją imprez.

Jako podsumowanie projektu uczestnicy pod okiem mentorów zorganizują wspólnie wydarzenie dla studentów PŁ, które zaplanowane jest na listopad 2019.

Formularz rekrutacyjny i wszelkie informacje związane z uczestnictwem w projekcie znajdują się na stronie internetowej www.akademickaszkolaliderow.pl.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt jest współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.